aa

loading...

Zažijte ty nejdivočejší představy s erotickými filmy

Máte chuť si okořenit život trochou filmového sexu, ale nechcete koukat na klasické porno? Máme pro vás pár zaručených tipů, které obsahují nejen lechtivý obsah, ale i děj, který vás neunudí. Vyberte si hezký film na večer.

7 tipů na dobré erotické filmy

Přinášíme vám tipy na filmy, které vás vzruší, a zároveň si při nich užijete skvělou podívanou. Jde o filmy, které se řadí mezi nejlepší erotické filmy.

  1. Základní instinkt

Proslulý erotický thriller, ve kterém si úspěšná a dominantní spisovatelka pohraje s policejním detektivem, který se při vyšetřování vraždy do ní totálně zamiluje. Detektiv zjišťuje podivné shody mezi jejími knihami a osobami, s nimiž se stýká. Zjistí, kdo je vrahem? Nebo podlehne kouzlu Sharon Stone?

  1. Hořký měsíc

Erotické drama v čele s Hughem Grantem, který prožívá manželskou krizi. Rázem je okouzlen francouzskou tanečnicí Mimi. Manžel francouzské tanečnice, starší americký invalida, vycítí mladíkův zájem a po několik večerů mu tak vypráví šokující příběh. Co Hugh Grant o tanečnici Mimi zjistí?

  1. Spalující touha (Eyes Wide Shut)

Eroticky laděné psychologické drama, ve kterém newyorský lékař William s manželkou Alicí pomalu upadají do manželského stereotypu, který je navíc narušen přiznáním Alice. Žárlivostí zmítaný William nakonec pronikne na utajenou orgii s karnevalovými maskami. Hádejte, co tam zažije? Jedná se o poslední snímek proslulého režiséra Stanleyho Kubricka s úžasnými hereckými výkony Toma Cruise a Nicole Kidman.

  1. Milenec

Erotický příběh, o tom jak chudá francouzská dívka neunikne pozornosti bohatého Číňana, který jí nabídne odvoz do Saigonu. Během společné cesty mezi nimi vzniká velké napětí, které brzy přeroste v intenzivní sexuální vztah. Nezkušená dívka, tak začne objevovat svět fyzické lásky a peněz. Jak příběh dopadne?

  1. Stud

Erotický film, který je mrazivou analýzou vyprázdněnosti mladé generace, ve které se jejich neschopnost lásky transformuje do opakujících se sexuálních aktivit. Hlavním hrdinou je Branon, úspěšný a finančně zajištěný mladý muž, který má tak absolutní možnosti.

  1. Snílci

Příběh o tom, kam až lze dojít ve svobodném sexu, který se odehrává na pozadí studentských nepokojů roku 1968 v Paříži. Zálibou tří hlavních postav příběhu je citování vět z kultovních filmů.

  1. Nymfomanka, část I.

Starší muž najde zmlácenou dívku v parku, která mu odhalí tajemství svého pokrouceného života. Života plného sexuálních zážitků.

České erotické filmy

Pokud vás spíše láká erotika českých filmů, tak zde jsou tři tipy na ty nejlepší z nich, ovšem nečekejte žádný zázrak, filmy o sexu nejsou zrovna českou doménou.

  1. Dobré světlo
  2. Raluca
  3. Muka obraznosti

3 bonusové tipy navíc

Pokud jste všechny filmy viděli, můžete ještě sáhnout například po filmech: Shortbus, Selen, královna slonů nebo 9 a ½ týdne.

Užijte si večer a poznejte vzrušení pomocí nejlepších erotických filmů. Máme pro vás všechny erotické filmy online. Už jste vzrušení?

 

 

Translate »